sobota 5. září 2015

Omítání

Poprvé v životě jsem omítal zeď. Ano je to tak. Tak na dědině je to samozřejmě normální. Ale my naplaveniny z města a paneláku musíme dohnat co jsme zameškali. Přiznávám, výsledek není ideální, ale je v tom moje práce, čas a úsilí. Takže spokojenost. A je to super odreagování.

Průchod do obýváku je teda konečně hotový. Snížil jsem otvor nalepením polystyrenu a pak jsem vše omítnul sádrovou omítkou. To je super věc řeknu vám. I pro nás amatéry použitelný materiál nabízející prostor pro opravy. To se hodí.

Takže necelé dva dny práce a skoro celý 25kg pytel omítky a je hotovo.
1 komentář:

  1. Robot accuracies can be improved by calibration however are more doubtless to|usually tend to} be 100s of microns. Painting — Practically any process task which involves moving a tool alongside Stylus Pens a path is suitable for robotics. Machining — Many of the identical tasks that CNC machines can do additionally be|may also be|can be} accomplished by a robot… however not all. This functionality could be the purpose that some people fail to recognize the differences between robots and CNC machines.

    OdpovědětVymazat