pátek 18. září 2015

Dar zahrady

Ačkoliv od listopadu loňského roku nepiju tvrdý alkohol (vlastně nepiju téměř žádný alkohol), dovolím si malou alkoholickou glosu. Poprvé máme před sebou alkoholový produkt naší zahrady. Vlastní meruňky se přeměnily v pálenku. A ačkoliv jsem téměř abstinent, mám k takovému (a jemu podobným) moku určitý respekt. Nápoj s mnohaletou tradici, vytvořený z darů přírody a vymyšlený našimi předky si to jistě zaslouží. Voní krásně. Neochutnal jsem, ale jistě je dobrá. Děkuju našim stromům a sousedovi, který zařídil v palírně vytvoření produktu. Přijeďte na návštěvu a můžete okoštovat.7 komentářů:

 1. Bože můj, taková drahocennost v rukou téměř abstinenta. To může budit veřejné pohoršení. Eskymák v plavkách je na tom líp.
  Hádej, kdo ti to napsal, ty stará ožralo :-))
  Znám tě ze srpnové svatby, na které jsme spolu byli.

  OdpovědětVymazat
 2. Nic ty se nepoddávej, za zimních večerů mozek bystři.
  Po kalíšku si nalévej, ať mysl tvá zas jiskří.

  OdpovědětVymazat
 3. Ty vole.. Jestli jsi to neochutnal tak seš magor..
  Jestli nevíš kdo ti píše, tak je to ten, kdo ti skládal uhlí, když jsi pod to narval YGELYT.

  OdpovědětVymazat
 4. Zatím neochutnal. A to se ani nepremaham. Ale časem asi okostuju.

  OdpovědětVymazat
 5. Zatím neochutnal. A to se ani nepremaham. Ale časem asi okostuju.

  OdpovědětVymazat
 6. They lose $1,000 within the first month, and so they determine it is time to stop and by no means bet once more. Compare that with a 온라인카지노 player who bets $500 a year over three years. They are a more profitable player than someone who gambles excessively outcome of|as a outcome of} they're constant and dependable, and so they've aligned their bets with their finances to be positioned over time. In the first quarter of 2022, cellular sports betting and iGaming earned $2.79 billion in income, almost 20% of all gaming income. Mobile sports betting accounted for $1.58 billion of that sum.

  OdpovědětVymazat