středa 26. prosince 2007

Rekord

Máme rekord!
Ano je to tak. Zcela nečekaně, po dnech bez lovů jsme dnes vyrazili do terénu. Snad díky geoabsťáku jsme odlovili devět kešek během odpoledne, což je pro nás rekordní počet (nesnažte se to strovnávat s městskými kombajny, kdy je na jedné ulici hned několik kešek).
Začali jsme až po obědě, protože jsem vstal už o půl jedenácté :-) Posnídal jsem bramborový salát s řízkem a mohli jsme vyrazit.
První nalezená byla Nuda v Brně
Ta nás potrápila. Nedávno jsme u ní byli ale nenašli. I tentokrát to tak vypadalo, ale pak se objevila potvůrka jedna. Vůbec nechápu, jak jsme to před tím mohli nenajít. No, hlavně že ji máme.
Následoval Kuřimský Pivoarchív, Cimperk a Lom na Cimperku kde jsme kdysi už byli.
Přemístili jsme se k Lipůvce, kde je hned na kraji vesnice příjemný park u kostlíka. Tam se skrývá cache pojmenovaná podle kostela.
U další kešky jsme byli lehce na rozpacích. Jmenuje se Kuřimské šutr a zavedla nás přímo k věznici Kuřim. Bylo zde mudloprázdno, ale o to víc na očích jsme si připadali. Popravdě kdybych nějakou dvojici viděl poblíž věznice něco hledat a pak cosi zahrabávat, asi bych je také podezíral. Ale nikdo nás nezastavil, takže pohoda.
A už jsme se vraceli k Brnu. Následovala keš s originálním názvem Keš a další pojmenovaná po mém oblíbenci Přemyslu Otakarovi II.
To už se docela solidně stmívalo. Zbývala nám keš SOS vesnička, kterou moje drahá polovička již před časem vyřešila. Teď se mělo ukázat jestli správně. Došli jsme k místu. Chvíli jsem ji nechal chodit v minovém poli psích exkrementů a pak znalecky na první sáhnutí odlovil. No, byla to náhoda, ale podařená.
Tím se naše dnešní pátrání ukončilo. Už jsme se taky těšili domů na teplý čaj a další kolo řízků :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat